فروشگاه اینترنتی برترین فایل|انجمن تخصصی فایل نایاب

برترین های اینترنت را از اینجا دانلود کنید.توجه:تمام فایل های سایت بازاریابی میباشد.باتشکر

فروشگاه اینترنتی برترین فایل|انجمن تخصصی فایل نایاب

برترین های اینترنت را از اینجا دانلود کنید.توجه:تمام فایل های سایت بازاریابی میباشد.باتشکر

تمام فایل های که در سایت قرار داده می شود به صورت بازاریابی می باشد و ما هیچ مسئولیتی نسبت به محتوای آن قبول نمی کنیم.
لطفا اگر فایلی بدون اجازه شما توسط افرادی منتشر شده اطلاع دهید تا بلافاصله فایل حذف شود.
شماره تلگرامی:09155632197
با تشکر
طبقه بندی موضوعی


آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی در منزل

آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی در منزل

 

دوره آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی در ایران و کسب درآمد از اینترنت واقعی

 

حتما دوست عزیز در اینترنت پکیج های کسب درامد میلیونی و از این دسته اموزش ها به چشمتون خورده و حتما برای یک بار هم شده از این محصولات خریداری کرده باشید.خب اگر شما این کار رو نکردین بنده بیش از 20 نوع ازاین آموزش ها وپکیج ها را خریداری کرده ام و خوانده ام ووجه تشابهی که در اکثر همه ی ان ها وجود داشت یک سری دستور العمل های تکراری بود که فقط شاید برای مدت زمان کوتاهی می شد کسب درامد از اینترنت کرد روش های بسیار زیادی در اینترنت برای کسب درآمد وجود داره ولی آیا همه این روش ها پولسازه ؟ متاسفانه باید بگم هیچ کدوم از این روش ها به درد نمیخوره و فقط وقت ادم را تلف میکنه .

داستان زندگی من و کسب درآمد از اینترنت

خب بزارید داستان زندگی خود رو براتون تعریف کنم در ابتدا که من علاقمند به کسب وکار اینترنتی و کسب درامد از اینترنت شدم اولین کاری که کردم خودم یک وبلاگ در سیستم وبلاگ دهی بلاگفا راه انداختم . بعد به خیال خودم گفتم حتما بعد از مدتی که ترافیک وبلاگم بالا گرفت میتوانم سفارش تبلیغات از دیگران بگیرم وبزارم داخل وبلاگ ودر ازای آن هزینه ای از آنها دریافت کنم .

ولی واقعا این طور نشد و من برای اولین با شکست خوردم کار بعدی که انجام دادم در وب سایت های کلیکی عضو شدم و روزانه روی تبلیغاتی که در روی پنل کار بری بود کلیک میکردم در روز های اول خوب به نظر میرسید تا اینکه اخر ماه شد ودیدم زحماتی که در طول یک ماه کشیده ام کلا هفت الی ده هزار تومان بود و برای دومین بار در کسب وکار اینترنتی شکست خوردم پس به سراغ کار دیگه ای رفتم.

این بار به سراغ سیستم های همکاری در فروش و شروع به تبلیغات برای فروش محصولات مختلف کردم حتی هزینه ای برای تبلیغات دادم و پنل ایمیل مارکتینگ تهیه کردم ایمیل های یادی رو به افراد ی می فرستادم اما سفارشاتی که اوکی میشد در ماه پول تبلیغاتی که در ماه خرج می کردم را در نمی آورد. این کار را ول کردم پس نتیجه گرفم که انسان با کار کردن برای دیگران به جایی نمی رسه وباید برای خودم کار کنم تا اینکه توسط یکی از دوستانم با شیوه ای اشنا شدم که روش اصلی درامد زایی سایت های بزرگ وبازاریابان موفق بود اجازه بدین این شیوه رو با مثالی برایتان توضیح بدم :

فرض کنید شما محصولی دارید به قیمت 30 هزار تومان و روزانه 300 بازدیدکننده دارید که رسیدن به این مقدار بازدید کننده در روز واقعا کار ساده ای میباشد البته نگران نباشید به شما یاد میدهم که چگونه بازدید های زیادتری نیز داشته باشید و فرض کنید از این 300 بازدید فقط 150 نفر عضو سایت شما شوند وایمیل خودشان را به شما بدهند اگر همین طوری پیش برید تا اخر ماه 45000 ایمیل یا عضو دارید و حالا شما میای وبه 4500 نفریا عضو ایمیل ارسال میکنی وفرض میکنیم از این تعداد 45000نفر فقط یک درصد محصول شما را خریداری کنند در نتیجه درامد شما از فروش این محصول 1.350.000تومان میشود شما دوست عزیزم تنها با ارسال یک ایمیل تبلیغاتی که طراحی و ارسال ان 10 دقیقه زمان میبرد به اعضا و افرادی که ایمیل ان ها را در یافت کرده اید به این مقدار کسب درامد کنید.

باور نکردنیه درسته حالا ممکنه شما چندین محصول وبا قیمت های بیشتری داشته باشین و از طرفی بازدید کننده ی بیشتر عضو های بیشتر ودر نتیجه فروش بیشتری خواهید داشتو حساب کن چه اتفاقی می افته به چه رقم هایی میرسی ؟ دوست من باور کن رسیدن به چنین ارقامی بسیار کار ساده ای میباشد فقط باید بخواهید.

وقتی میتونی در اینترنت به این درامد میلیونی وحتی حلال برسی چرا این کار رو انجام نمیدی دوست من . من به تو قول میدم که اگه از همین الان دست به کار بشی و کسب وکار اینترنتی خودت رو راه اندازی کنی در عرض کمتر از شش ماه میتونی به این امار وار قام باور نکردنی برسی .

 

در کمتر از 1 هفته میلیونر همکاری در فروش شدن را شروع کنید.

برخی از مزایای دوره فوق پیشرفته آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی در ایران و کسب درآمد از اینترنت واقعی و میلیونرهای همکاری در فروش:

1 - آموزش ها این دوره شما را با 2 ساعت کار روزانه و بعد از 4 ماه به درآمدهای میلیونی می رساند

2 - این کسب و کار حتی با 50 هزار تومان قابل راه اندازی می باشد و شما تقریبا به هیچ سرمایه ای احتیاج ندارید

3 - حتی در روزهای تعطیل و ساعت های خواب هم درآمد خواهید داشت

4 - اگر در خرید و سفر کردن به مشکل مالی برخورد کرده باشید، حتما ارزش توانایی بدست آورن درآمدهای بالا را می دانید. در این دوره این توانایی را بدست خواهید آورد

5 - در این دوره از بزرگترین رازی که موفق ترین صاحبان کسب و کار اینترنتی از فاش شدن آن هراس دارند مطلع می شوید

اگر کارمند هستید و از حقوق محدود و ساعت کاری بالا و رئیس خود رضایت ندارید... در این دوره به شما آموزش های را می دهیم که فقط با 2 ساعت کار روزانه کسب و کاری را آغاز کنید که در 4 ماه درآمدهای میلیونی را داشته باشد و از همه مهمتر دیگر خبری از دستورات رئیس نیست!

چون شما مدیر کسب و کارتان هستید.

اگر شغلی ندارید و می خواهید کسب و کاری پرسود را با کمترین سرمایه آغاز کنید ... در این دوره به شما آموزش می دهیم که چگونه حتی با 50 هزار تومان این کسب و کار را شروع کنید و از بدست آوردن درآمدهای میلیونی لذت ببرید

اگر عاشق کسب و کار اینترنتی هستید و می خواهید درآمدهای بالا و میلیونی را تجربه کنید... در این دوره به شما آموزش می دهیم که چگونه با کمترین دانش ممکن این کسب و کار را راه اندازی کنید و درآمدهای میلیونی را تجربه کنید.

اگر در این دوره شرکت نکنید چه اتفاقی می افتد؟

در این لحظه اتفاقی نمی افتد اما...

1 - شخصی که در این دوره شرکت کرده است حداکثر بعد از 1 ماه تمام پیش نیازهای شروع این کسب و کار را فراهم کرده و آماده شروع این کسب و کار پولساز است

2 - دو ماه بعد کاملا به این کسب و کار مسلط شده است و مراحل آن را طی می کند

3 - سه ماه بعد در یک قدمی کسب درآمد قراردارد

4- چهار ماه بعد درآمدهای میلیونی را در حساب بانکی خود مشاهده می کند

و این درحالی است که در چنین روزی با شرکت در این دوره تمام موارد بالا را بدست آورد و شما حالا در این روز قرار دارید و با شرکت در این دوره ارزشمند و پولساز تا 4 ماه دیگر فرایند بالا را طی خواهید کرد و قطعا به درآمدهای میلیونی خواهید رسید.

 

ویژگی های کسب و کار راحت اینترنتی که در این بسته آموزشی خواهید آموخت:

 

1-بدون نیاز به مدرک،دانش و یا تخصص خاص

 

2-بدون نیاز به هزینه زیاد و سرمایه

 

3-بدون نیاز به وقت زیاد

 

4-صاحب کسب و کارتون خودتون هستید و نیازی نیست صدای غرزدن رئیس یا مرخصی ندادنش و... رو بشنوید! شما تو این کار آزاد هستید...

 

4-درآمد راحت و عالی درمنزل

 

و... که خیلی ویژگی های خوب و زیاد دیگه ای این کار فوق العاده داره که وقتی وارد کار بشین، خودتون باهاشون آشنا میشید.

 

با تهیه ی دوره آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی در ایران و کسب درآمد از اینترنت واقعی دقیقا چه چیزی نصیب من میشود ؟

 

 • راه اندازی وب سایت و فروشگاه اینترنتی در عرض 5 دقیقه بدون کد نویسی

 • افزایش بازدید سایت و فروش از طریق seo سایت

 • تولید محصولات دانلودی توسط خودتان وبراساس تبدیل مهارت به ثروت

 • کسب درآمد میلیونی از طریق تولید محصولات دانلودی

 • فروش محصولات دانلودی دیگران ( همکاری در فروش محصولات دانلودی ) و کسب درآمد مکمل

 

 • با شیوه های ایمیل مارکتینگ(بازاریابی ایمیلی) وکسب درآمد میلیونی از ایمیل مارکتینگ اشنا میشوید .
 • چگونه بدون دانش برنامه نویسی خود صفحه فرود را در عرض ده دقیقه بسازیم
 • چرا ایمیل مارکتینگ بهترین روش تبلیغاتی است
 • چگونه لیستی از مخاطبین علاقه مند به کسب و کار خودتان را تهیه کنیم
 • نحوه محاسبه و و پیداکردن بهترین زمان ارسال ایمیل در کسب و کار خودتان
 • در چه سایت ها و چگونه تبلیغ کنیم تا فروش میلیونی داشته باشیم
 • چگونه تبلیغات رایگان و غیر رایگان یا پولی انجام دهیم تا به فروش 100 در صد منجر شود؟
 • چگونه در 20 دقیقه متون تبلیغاتی پر بیننده را ایجاد کنیم تا به فروش منجر شود؟
 • تکنیک های فروش میلیونی محصولات همکاری در فروش وخودمان چیست وچگونه فروش میلیونی داشته باشیم.
 • چگونه 25000 ایمیل رایگان در ماه برای کاربران خودتان ارسال کنید و 100% در اینباکس باشد چگونه 12000ایمیل رایگان در ماه وبه صورت کاملا رایگان ارسال کنیم
 • چگونه محتوایی تولید کنیم که برای مخاطبین جذاب باشد
 • صفحات فرود چه هستند و چگونه باید آنها را ایجاد کنیم
 • ساخت صفحات فرود حرفه ای بدون نیاز به کدنویسی خبدوستان گلم شاید تا به حال در مورد کسب وکار اینترنتی زیاد شنیده باشید اما هرچقدر محصول خوبی داشته باشید اما راه های فروش محصولتان را بلد نباشید باشکست رو برو میشوید. بهترین سیستم های همکاری در فروش چیست وچگونه از محصولات دیگران درامد زایی داشته باشم؟

 

1-آموزش راه اندازی راحت و رایگان یک سایت فروشگاهی اینترنتی با تمامی امکانات(ماشین پولسازی خودکار شما)

 

2-آموزش نکات و ریزه کاری های بازاریابی و تهیه محصولات و فروشگاه به صورت کامل و اصولی در قالب : مجموعه نکات VIP

 

3-آموز‌ش روش های دیگر تضمینی و کامل کسب درآمد از اینترنت

 

4-پکیج های ویژه که در سایت های دیگر با قیمت های نجومی فروخته می شد!

 

تمامی این آموزش های بی نظیر، فقط با قیمت 19900تومان تا مدت محدود برای شما متقاضیان عزیز قرار داده شده که اگه کمی با اینترنت آشنا باشید میدونید فقط راه اندازی یک فروشگاه، بالای 100هزارتومان خواهد بود. همچنین آموزش هایی که در مجموعه نکات VIP قرار داده شده، در کلاس های آموزشی دوره های کارآفرینی با قیمت های زیاد آموزش داده میشه. همچنین دقت کنید که در ماشین پولسازی خودکارتون(فروشگاهتون) اصلا نیازی نیست که محصول واقعی و جنس داشته باشین! نگران هیچ چیزی نباشید، چون تمامی راهنمایی های لازم داخل پکیج برای شما دوست خوبمون قرار داده شده است.

 

+ ضمنا، آپدیت های پکیج برای متقاضیان ارسال خواهد شد.

 

ما حامی شما دوست عزیز و اقتصاد کشورمان هستیم.

 

سایت های مختلف و زیادی رو دیدیم که محصول بی کیفیت، قدیمی و بی فایده ای رو در چند DVD و با حجم زیاد و قیمت های عجیب و غریب قرار داده بودند که غیر از گیج کردن متقاضی کسب و کار و اعصاب خردکردن، واقعا چیز دیگری به دنبال نداشت و معلوم بود که هدف این قبیل سایت ها آموزش نیست!!!

 

باید بگم که الان زمانه تغییر کرده و خیلی از مشاغلی که روزی پردرآمد بودند، امروزه جزء شغل های نامتناسب و کم درآمد تلقی می شوند. به نظر ما، برخی انسان ها فراموش کرده اند که همراه با ظهور سال های نوین و عصر تازه ارتباطات و اینترنت(قرن بیست و یکم) ، شیوه زندگی و نیازهای انسان ها و هم چنین شیوه های درآمدزایی هم تغییر کرده و مثل هرچیزی راحت شده!

 

پس شما دوست عزیزی که این متن رو مطالعه می کنی :

باید بدانید که برای کسب ثروت و درآمد، باید کاری غیر از آنچه دیگران انجام می دهند، انجام دهید. لزوما برای درآمدزایی در این قرن نباید کارهای سخت و طاقت فرسا انجام داد.

این را بدانید که هر چیزی را که عمیقا باور داشته باشید برایتان به واقعیت بدل می‌شود.

 


توصیه ما به شما عزیزان :

وقت خود را بیهوده تلف نکنید و اگر روزی حتی یک ساعت وقت آزاد دارید(فقط 1 ساعت)، از آن نهایت استفاده را کرده و آن را به پول تبدیل کنید.

 

حداقل 90درصد از کارهایی که انجام می‌دهیم، از روی عادت است، چه عادت‌های مفید و چه عادت‌های مضر.

پس :

 

چه خوب است که عادت‌هایی را که موفقیتمان را تضمین می‌کند در خود پرورش دهیم.

اما، چگونه؟

 

با آموزش تجربیات و کارهای افرادی که قبلا طعم شیرین موفقیت را چشیده اند و معنای آن را درک کرده اند، حالا در هر زمینه ای، چه درآمدزایی و چه مهارت های دیگر. و چه بهتر است که این آموزش، درباره درآمدزایی بیشتر باشد. چرا که پول، حل کننده اکثر مشکلات انسان هاست.

 

متاسفانه اکثر ما انسان ها زندگی نمی کنیم... بلکه فقط در اندیشه زندگی کردن به سر می بریم!
ببینید پول همه چیز نیست. همه ی خوشبختی نیست. اما، می تواند برای اسنان، خوشبختی را به ارمغان بیاورد.

این پکیج ویژه، برای کسانیست که می خواهند از صفر و با سرمایه اندک و یا بدون سرمایه، کار آنلاین خودشان را شروع کنند و ثروتمند شوند. مجموعه ما به تازگی تهیه و منتشر شده و انحصاری است. (نسخه 2017)

 

در هیچ سایت دیگری، تاکید می کنیم در هیچ سایت دیگری، این مجموعه را نخواهید یافت!

 

من هم زمانی که اسم (( کسب درآمد از اینترنت ))رو می شنیدم، همین حس شما رو داشتم و در جایگاه الان شما بودم و اصلا باورم نمیشد که بشه از اینترنت و فضای مجازی کسب درآمد کرد!!! و با خودم می گفتم که این دروغی بیش نیست و الکیه و فکر می کردم همه دروغ میگن!!! اما یک روز تو سال 88 با خودم عهد کردم که هر جور شده راه کسب درآمد از اینترنت رو پیدا کنم. یک دودوتا چارتای ساده پیش خودم کردم که این ضرب المثل معروف که شاید شنیده باشین یادم اومد که:

"تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها! "

با خیلی از اساتید مشورت کردم و مشاوره گرفتم ومیلیون ها تومن از پس انداز چندساله ای که داشتم رو برای کسب آموزش و تجربه، سرمایه گذاریکردم و ماه ها طول کشید و راستش حتی کمی هم از دوستان و خانواده قرض گرفتم و سایت های مختلف خارجی رو دیدم و به هر سایتی که فکرش را بکنید هم سر زدم و چندصد دلار صرف خرید کتاب های خارجی از اساتید خارجی در این زمینه کردم. واقعا واسه آموزش این کار وقت گذاشتم و دنبالش رفتم تا اینکه بالاخره بعد از 2سال موفق شدم و فهمیدم که چی به چی هست و جواب تک تک سوالاتم رو پیدا کردم و موفق به کسب درآمد عالی در این زمینه شدم. حالا 5 سال هست که مشغول این تجارت فوق العاده و مهم تر ازهمهراحت، هستم و درآمد قابل توجهی رو هم از این راه کسب میکنم. بعد فهمیدم که در گذشته زمانی که نمیدونستم این کار چجوریه و چیه و چیکار باید بکنم، چه اشتباهی می کردم که فکر می کردم همه دروغ میگن و فقط من راست میگم! از خداوند طلب بخشش کردم و تصمیم گرفتم که نتیجه و چکیده تجربیات چندساله خودم رو در اختیار کسانی که خواهان موفقیت هستند قرار بدم. الان در این لحظه، به شما دوست خوبم میگم که:

بله. واقعا کسب درآمد از اینترنت ممکنه و قطعیه

و اما خبر خوب برای شما دوست عزیز

حالا شما می توانید به راحتی از نتیجه ی 8 سال تلاش ما و گروه آموزش کسب درآمد ونوس به راحتی استفاده کنید. راه هشت ساله رو شما می تونید هشت روزه برین و بدون دردسر، خیلی آسان شروع به کسب درآمد کنید.

ما قبلا این جاده را برای شما هموار کرده ایم،

حالا فقط تصمیم با شماست که در آن گام بردارید و به موفقیت دست یابید.

سوالات متداول

ضمانت دوره آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی در ایران و کسب درآمد از اینترنت واقعی به چه صورت است؟

ضمانت این دوره تا پایان سال یعنی حدودا 3 ماه معادل با 90 روز می باشد و به محض اینکه شما در دوره شرکت کنید فعال می شود و اگر به هر دلیلی از دوره ناراضی بودید ما تمام مبلغ پرداختی شما را بازگشت می دهیم. معیار فقط نظر شخصی شما می باشد و هیچ سوالی از شما نمی پرسیم.

( البته مطمئنیم با مشاهده مطالب دوره شگفت زده خواهید شد )

آیا تضمینی وجود دارد که بعد از شرکت در دوره آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی در ایران و کسب درآمد از اینترنت واقعی به درآمد برسیم؟

شما در صورتی که به مطالب گفته شده در دوره عمل کنید حتما به درآمد خواهید رسید چون سایت نایاب نت از طریق مطالبی که در این دوره گفته خواهد شد نیز به درآمد های خوبی رسیده است. پس مطمئن باشید در صورت عمل کردن به آموزش ها به درآمد خواهید رسید.

آیا دوره آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی در ایران و کسب درآمد ازاینترنت واقعی پشتیبانی دارد؟

بله

این دوره دارای پشتیبانی مادام العمر می باشد و هر زمانی که شما به مشکلی برخورد کردید ما در خدمت شما خواهیم بود.

آیا مطالبی که در دوره آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی در ایران و کسب درآمد ازاینترنت واقعی گفته می شود در ایران قابل اجرا است؟

آموزش های دوره کاملا با شرایط ایران مطابق است و از این نظر نگران نباشید.

آیا شما خودتان از این روش کسب درآمد استفاده کرده اید؟

بله

بسیاری از مطالبی که در دوره به شما آموزش داده خواهد شد در سایت ما اجرا می شود و ما از این طریق به درآمدهای خیلی خوبی رسیده ایم و شما هم با اجرای آموزش ها به درآمدهای بسیار خوبی خواهید رسید.

چرا باید در دوره آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی در ایران و کسب درآمد از اینترنت واقعی شرکت کنم؟

در جواب این سوال باید بگوییم که به شما قول می دهیم با شرکت در این دوره شگفت زده خواهید شد و فقط با دیدن جلسه اول این دوره متوجه خواهید شد که این دوره کاملا متفاوت با چیزی است که شاید فکرش را کرده باشید.

ما تضمین کسب درآمدهای میلیونی را از طریق اجرای مطالب دوره را از همین حالا به شما می دهیم.

مشخصات دوره

مخاطب: علاقه‌مندان به کسب درآمد از اینترنت ، کارمندان ، افراد جویای شغل ، علاقه‌مندان به کسب و کار اینترنتی و کسب درامد اینترنتی واقعی

 

 

 

مبلغ قابل پرداخت:19.500تومان

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی